Dzisiaj II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W następną Niedzielę obchodzimy Dzień Słowa Bożego. Zachęcam do rodzinnej lektury Pisma Świętego.

We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka, pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach. Z tej racji zapraszam Parafian na Koncert Kolęd w następną Niedzielę o godz.16.00. Zespół „ Te Deum ’’ wykona kolędy na Mszy św. i po Niej Koncert.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii, z racji kolędy czy na konto parafialne.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Mając na uwadze aktualną sytuacje epidemiologiczną z Wizytą Pasterską, podobnie jak w roku ubiegłym, udałem się do tych Rodzin, które wyraziły taką wolę. Wszystkie Rodziny z racji kolędy, ogarniam modlitwą szczególnie w Mszach za Parafian.

Niech błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy napełnia nasze serca łaską i mocą z Niebios.