Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu.

W czwartek przed godz. 17.00 przywitamy Krzyż Papieski wraz z Relikwiami JPII, i ks. dr Karol Nędza, Mszą św. rozpocznie czterodniowe Rekolekcje Wielkopostne. Do godz. 21.00 zachęcam Wszystkich do Adoracji Krzyża. O 21.00 Apel Jasnogórski i Msza św. dziękczynna za Nawiedzenie.
W piątek o 9.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną, o 10.00 spotkanie dla uczniów klas I-IV, o 11.00 spotkanie dla uczniów klas V-VIII. O 12.00 Anioł Pański i dalszy ciąg Adoracji. O 15.00 Koronką do Miłosierdzia pożegnamy Krzyż Papieski. O 17.00 Droga Krzyżowa, a o 18.00 Uroczyste wprowadzenie naszych Relikwii JPII przez Arcybiskupa Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego i Msza św.
W sobotę – trzeci dzień rekolekcji Spowiedź Wielkanocna od 8.30-10.00 i od 16.30-18.00. Zachęcam do spowiedzi dzieci i młodzież. Msze św. z nauką rekolekcyjną o 9.00 i 17.00. W niedzielę porządek jak zawsze.

We wtorek zapraszam do sprzątania kościoła i wokół kościoła na nasze uroczystości.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Chętni pragnący składać przez okres Wielkiego Postu – jałmużnę, na Dzieła Miłosierdzia Caritas, mogą wziąć Skarbonki ze stolika przy wyjściu.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Niech Błogosławieństwo umacnia nas w wytrwaniu w naszych wielkopostnych postanowieniach.