Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Jest to pierwsza niedziela miesiąca gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego- Światowy Dzień Misyjny Dzieci. Podczas każdej Mszy św. jest poświęcenie kadzidła i kredy. Taca jest przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

W następną Niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Kończy sie okres Narodzenia Pańskiego.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Są jeszcze do nabycia Kalendarze na 2022 rok.

Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Mając na uwadze aktualną sytuacje epidemiologiczną z Wizytą Pasterską, podobnie jak w roku ubiegłym, udam się do tych Rodzin, które wyrażą taką wolę przez wrzucenie karteczki z adresem lub telefonem do koszyczka, albo telefonicznie poproszą o taką wizytę. Wszystkie Rodziny z racji kolędy, będę ogarniał modlitwą szczególnie w Mszach za Parafian.

Niech uroczyste błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy Najświętszym Sakramentem napełnia nasze serca łaską, światłem i mocą płynącym z betlejemskiej szopy.