Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca kiedy adorujemy Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

We wtorek obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej-Matki Wszystkich kościołów świata.

W czwartek przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby Parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Jak widzimy zostały zakończone prace nad wejściem do naszej Świątyni bez jednego stopnia. Mam nadzieję, że ta bardzo poważna inwestycja będzie dobrze służyła potrzebującym. Koszt całej inwestycji to 35000zł. Dziękuję bardzo Panu Jarosławowi Chryczyk za wykonanie tego zadania i za złożoną ofiarę na ten cel w wysokości 1000zł. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem pozwala nam podarować jakąś cząstkę swego życia innym.