Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie trzecia miesiąca. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

W tym tygodniu we wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, we czwartek wspomnienie św. Pio z Petreciny, Prezbitera.

Dziękuję Paniom z Koła Różańcowego za zakupienie i ofiarowanie nowego obrusu jaki widzimy na ołtarzu.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę. Dziękuję wszystkim Paniom, które przynoszą kwiaty do przystrojenia naszej Świątyni. Dziękuję Pani Teresie Holik za pielęgnowanie Pomnika św. Jana Pawła II, a Pani Joli Wróbel za pielęgnowanie Groty Matki Bożej.

W następną niedzielę na Mszę św. o 10.30, zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj, pozwala nam patrzeć na świat oczyma dzieci.