Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W tym tygodniu wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Jana Chryzostoma Biskupa i Doktora Kościoła, w środę NMP Bolesnej, we czwartek św. Męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa oraz święta; we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę Święto św. Stanisława Kostki Zakonnika Patrona Polski.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę. Dziękuję wszystkim Paniom, które przynoszą kwiaty do przystrojenia naszej Świątyni. Dziękuję P. Ryszardowi Bacia za wykoszenie trawy wokół kościoła i plebanii.

02 października w sanktuarium MB Anielskiej w Dąbrowie Górniczej odbędą się Diecezjalne Jubileusze Małżeńskie. Proszę Pary obchodzące 25,50 lub 60 rocznice o zgłoszenie się do mnie dzisiaj, abym mógł takie osoby zgłosić do Wydziału Duszpasterstwa Rodzin.

Intencje Mszy świętych.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania- dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj, daje nam siły do brania swojego krzyża i kroczenia za Jezusem.