Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca. Adorując Najświętszy Sakrament pamiętamy o dzieciach, młodzieży, nauczycielach i katechetach, którzy rozpoczęli nowy rok szkolny. Wypraszajmy dla nich światła Ducha Świętego i opieki NMP Stolicy Mądrości.

W tym tygodniu w środę Święto Narodzenia NMP.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. Jak zapewne zauważyliśmy zostały już wylane stopy pod przygotowawczych. Po dopasowaniu wszystkich elementów zostanie rozebrana, aby już odpowiednio przygotowana wróciła na swoje miejsce, abyśmy już bez jednego stopnia mogli wejść do kościoła. Również na cmentarzu rozpoczną się prace związane z przygotowaniem stałego zadaszenia nad ołtarzem na Uroczystość Wszystkich Świętych.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę. Dziękuję wszystkim Paniom, które przynoszą kwiaty do przystrojenia naszej Świątyni.

Intencje Mszy świętych.

Dzisiaj mamy otwarte zaproszenie Pani Wójt i KGW z Dobieszowic do Zabytkowego Dworu w Dobieszowicach. O godz. 16.30 rozpocznie się wspólne śpiewanie „Na Patriotyczną Nutę’’. Szersze informacje w gablocie ogłoszeń.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem napełnia nasze serca Bożą miłością.