Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę oraz zgłębianie Pisma Świętego.

W piątek 16 lipca wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę. Dziękuję Paniom; Krystynie Kłys i Lucynie Kozera za plewienie chwastów z roślinek przy kościele, P. Elżbiecie za wymycie okien w obu zakrystiach, P. Mieczysławie za posprzątanie chóru. P. Stanisławowi Śliwińskiemu użycie środka na chwasty.

21 lipca o godz.14.00 zostaną odebrane wszystkie elektrośmieci, które do tego czasu będziemy składać tuż za bramą od strony ul. Kościuszki, tej naprzeciwko P. Mieci.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Mikołaj Piotr Kloszczyk, wolny zam.par.tutejsza i Weronika Anna Miga, wolna zam.par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lidzbarku Warmińskim zap. I

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj usposabia nas do miłości braterskiej, której oczekuje Pan Jezus.