Dzisiaj XI Niedziela Zwykła.

Jutro 22 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w naszej diecezji. W tym dniu także ks.bp Piotr Skucha przeżywa 51 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Wypraszajmy dla Jubilata moce Bożego błogosławieństwa.

Trwa miesiąc czerwiec poświęcony oddawaniu czci NSPJ. Przed Mszą świętą zapraszam na Nabożeństwo czerwcowe.

W czwartek Uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, głównego patrona naszej diecezji.

W piątek przypada 32 rocznica święceń kapłańskich ks. bpa Grzegorza Kaszaka. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył Jubilata swoim błogosławieństwem.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Świątyni.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę. Dziękuję Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Chłopcom za asystę, oraz Wszystkim Uczestniczącym w Procesji w Octawę Bożego Ciała.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Damian Sebastian Nowak kawaler zam.par.Niepok.Poczęcia NMP w Będzinie i PaulinaWiktoria Kurczabińska panna zam.par.tut.zap.II.
Tomasz Andrzej Widliński kawaler zam.par.NSPJ w Dobieszowicach i Sonia Helena Simon panna zam. par.tut.zap.II.
Daniel Emanuel Świętek kawaler zam.par.św.Michała Archanioła w Bytomiu i Kamila Karolina Majcher panna zam.par.tut.zap.II.
Paweł Adam Baran kawaler zam. par. Wniebowzięcia NMP w Wojkowicach i Sonia Weronika Paszewska panna z. par.tut.zap.I.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dodaje potrzebnych sił w naszej codzienności.