Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna-Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W najbliższą sobotę w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Wizytację Kanoniczną, której będzie przewodniczył Wikariusz Generalny naszej diecezji Ks. Bp. Piotr Skucha. O godz.11.00, Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Pierwsza Grupa o 10.00, druga o 12.00.

Trwa maryjny miesiąc. Zapraszam o 16.45 – Nabożeństwo majowe.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Świątyni.

Proszę Rodziców dzieci I Komunijnych i młodzież do Bierzmowania o przygotowanie Świątyni i otoczenia na nasze uroczystości. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek godz.19.00. Dla Rodziców dzieci I komunijnych czy Rodziców bierzmowanych czy Świadków spowiedź w czwartek od 19.30. Pierwsza Spowiedź dla dzieci I Komunijnych w sobotę Grupa I o 15.00, Grupa II o 15.30.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Dawid Olek kawaler zam. par. tutejsza i Sandra Pijowczyk panna zam. par. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej zap. I.
Patryk Wojciech Zima kawaler zam. par. Wniebowzięcia NMP w Wojkowice-Żychcice i Natalia Janina Michalak panna z.par.tut.zap.I.
Damian Trendowicz kawaler i Karolina Wielgórska panna zam.par. tut.zap.I

Niech wzrok nasz kieruje się ku Niebu, gdzie wstępuje Chrystus.