Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. Za przyczyną świętych Cyryla i Metodego-patronów Europy, polecamy Bożej Opatrzności wszystkich mieszkańców naszego Kontynentu i prosimy o Boże prowadzenie dla wszystkich zakochanych.

Jutro przypada 34 rocznica święceń biskupich księdza biskupa Piotra Skucha. Czcigodnego Jubilata ogarniamy szczególną modlitwą.

W Środę Popielcową posypaniem głów popiołem rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. W tym okresie zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 16.30 i Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.16.00.

W Środę Popielcową pamiętajmy obowiązuje post ścisły. W okresie Wielkiego Postu za odprawienie Drogi Krzyżowej można codziennie uzyskać odpust zupełny.

Dziękuję Paniom; Mieczysławie Lisik, Elżbiecie Kulig, Lucynie Kozera, Ilonie Masło, Zofii Ferdyn, Magdzie Sapińskiej i Mieczysławie Romik za posprzątanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Lektorowi Mateuszowi Król za wymycie wszystkich siedzeń na ławkach, a Mateuszowi i Wojciechowi Nowickim za pomoc w uporządkowaniu paru miejsc po remoncie.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary w wysokości 8450 zł, złożone do chwili obecnej na bieżące potrzeby kościoła, mimo tego, że nie można było jak zawsze powszechnie kolędować/ Dziękuję Rodzinom, które złożyły ofiary w wysokości 900 zł na nasz nowy Ornat z haftem św. Rodziny.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo, które otrzymujemy, umacnia nas na drodze dawania świadectwa naszej wiary, szczególnie w czasie wielkiego postu.