Dzisiaj V Niedziela Zwykła i jednocześnie pierwsza miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Modlitwą otaczamy wszystkie chore osoby, z racji Światowego Dnia Chorego.

Za tydzień 14 lutego, za przyczyną świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy, polecamy wszystkich mieszkańców naszego Kontynentu i prosimy o Boże prowadzenie dla wszystkich zakochanych.

W liturgii tygodnia w środę, wspomnienie obowiązkowe, świętej Scholastyki Dziewicy.

Dziękuję Paniom; Lucynie Kozera, Halinie Kotuła i Mieczysławie Romik za przygotowanie kościoła na niedzielę. Pani Teresie Holik za pielęgnacje otoczenia pomnika Papieża. Pani Jolancie Wróbel za pielęgnacje otoczenia Groty Matki Bożej. Myślę, że już za 10 dni, na Środę Popielcową, będzie można po remoncie generalnie posprzątać naszą Świątynię.

W tym tygodniu przypadają- pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na bieżące potrzeby kościoła. Dziękuję Rodzinom, które złożyły ofiary na nasz nowy Ornat z haftem św. Rodziny.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, które dzisiaj otrzymamy umacnia nas na drodze dawania świadectwa naszej wiary.