Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, którym przewodniczy Ks. Adrian Piętka. Serdecznie Witamy naszego Gościa i otaczamy modlitwą serca. Jutro i we wtorek Msze święte z nauką rekolekcyjną o godz. 09.00 i 17.00. Z Sakramentu Pokuty i Pojednania można skorzystać dzisiaj przed i podczas Mszy świętej- jest zaproszony kapłan, oraz jutro będą zaproszeni kapłani od 8.30 -10.00 i 16.30- 18.00.

Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie jutro o godz.18.00. Natomiast spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania we wtorek o godz.18.00. Serdecznie zapraszam na te spotkania. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zachęcam do skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej.

Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. W liturgii tego dnia wspominamy uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. W tym dniu przypada 12 rocznica święceń biskupich naszego biskupa Grzegorza. Otoczmy Pasterza Diecezji naszymi modlitwami.

W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia.

W czasie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 16.30 i Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.16.00.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby Kościoła, zarówno te składane w czasie Liturgii jak i przelewy na konto parafialne.

Dziękuję Lektorowi Mateuszowi Król za kompleksowe odkurzenie całej posadzki kościoła a Paniom; Ilonie Masło, Magdzie Sapińskiej, Zofii Ferdyn, Krystynie Kłys, Lucynie Kozera i Mieczysławie Romik za przygotowanie kościoła na rekolekcje.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo umacnia nas w naszych postanowieniach.