Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. W następną niedzielę będziemy adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Jutro 3 Maja-Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. W 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji pamiętamy o modlitwie w intencji Ojczyzny. O godz.10.30 Msza św. w int. Małżeństw naszej Parafii.

We wtorek wspomnienie św. Floriana- męczennika, patrona Strażaków. W czwartek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. W sobotę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika -głównego patrona Polski.

Rozpoczęliśmy maryjny miesiąc maj. Zapraszam o 16.45 na Nabożeństwo Majowe.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Świątyni, zarówno te składane w czasie Liturgii jak i przelewy na konto parafialne.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Kamil Dominik Gałecki zam. par. św. Katarzyny w Spytkowicach i Marlena Ewa Kluszczyk zam. par. tutejsza zap.III.

Niech wielkanocne błogosławieństwo umacnia nas i nasze kroki w podążaniu za Dobrym Pasterzem.