Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Pierwsza Grupa na Mszy św. o 10.00, druga na Mszy św. o 12.00.

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. W środę wspomnienie obowiązkowe św. Filipa Neri, Prezbitera. W sobotę wspomnienie obowiązkowe św. Urszuli Leduchowskiej, Dziewicy.

W środę przypada Dzień Matki. Modlimy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii św.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Świątyni. Dziękuję P.Annie Dydak za przygotowanie młodzieży do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i przygotowanie dzieci do dzisiejszej uroczystości. Dziękuję z serca Rodzicom młodzieży bierzmowanej i Rodzicom dzieci I Komunijnych za Dar Ołtarza w postaci pięknych dwóch Ornatów i za posprzątanie Kościoła i otoczenia na nasze uroczystości. Dziękuję P.Ryszardowi Bacia za wykoszenie trawy wokół Kościoła i Plebanii. Paniom; Lucynie Kozera, Magdzie Sapińskiej, Marii Klima, Urszuli Pawełczyk za wyplewienie kwiatów. P.Teresie Holik za dekorację pomnika Papieża, P.Jolancie Wróbel za dekorację Groty Matki Bożej. Pani Elżbiecie Kulik dziękuję za uszycie nowego obrusu na nową z granitu zrobioną mensę ołtarza.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
* Dawid Olek kawaler zam. par. tutejsza i Sandra Pijowczyk panna zam. par. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej zap. II.
* Patryk Wojciech Zima kawaler zam. par. Wniebowzięcia NMP w Wojkowice-Żychcice i Natalia Janina Michalak panna z.par.tut.zap.II.
* Damian Trendowicz k. i Karolina Wielgórska p. z.par. tut.zap.II.

Niech Duch Święty obficie udziela nam swoich Darów.