Dzisiaj Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Dziś przypada 12 rocznica święceń biskupich naszego biskupa Grzegorza. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu Diecezji.

Podziękowania dla Wszystkich którzy skorzystali z Parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych, którym przewodniczył Ks. Adrian Piętka.

W Wielkim Tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota m-ca.

W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz.17.00. Jest to Dzień ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa.

Liturgię Wielkiego Piątku rozpoczniemy o 17.00. Nabożeństwem Drogi Krzyżowej.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby Kościoła, zarówno te składane w czasie Liturgii jak i przelewy na konto parafialne.

Dziękuję Lektorowi Mateuszowi Król za kompleksowe odkurzenie całej posadzki kościoła a Paniom; Ilonie Masło, Magdzie Sapińskiej, Zofii Ferdyn, Krystynie Kłys, Lucynie Kozera i Mieczysławie Romik za przygotowanie kościoła na rekolekcje.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo umacnia nas w naszych postanowieniach.