Dzisiaj IV Niedziela Zwykła.

We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną i wypraszamy nowe powołania do służby Bożej. W czasie Mszy św. błogosławieństwo świec.

Kończymy tradycyjny okres śpiewania kolęd.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w piątek św. Agaty Dziewicy i Męczennicy, a w sobotę św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników.

Dziękuję Służbie Liturgicznej za posprzątanie choinek, Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę, Państwu Teresie i Stefanowi Dydak przeżywającym 50 lecie Sakramentu Małżeństwa za ofiarowane kwiaty do kościoła.

W tym tygodniu przypadają- pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Mimo niemożliwości powszechnego kolędowania, Bóg zapłać za wszelkie ofiary- te składane osobiście i na tacę i wpływające na konto parafialne, które przeznaczamy na bieżące potrzeby kościoła. Do obecnej chwili wpłynęły ofiary w wysokości 5600 zł.

Niech błogosławieństwo umacnia nas do budowania jedności w naszych środowiskach.