Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie pierwsza miesiąca gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W sobotę przypada 8 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się o potrzebne łaski w prowadzeniu Kościoła Świętego.

W czasie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 16.30 i Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

W piątki Wielkiego Postu szczególnie pamiętajmy o wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Dziękuję Rodzicom dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, za złożoną ofiarę 1000 zł, którą przeznaczamy na Dar Ołtarza.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

W tym tygodniu został zamontowany z tyłu zakrystii podgrzewacz do wody. Mam nadzieję, że będzie pomocny szczególnie przy sprzątaniu naszego kościoła.

Już dzisiaj zapraszam Parafian na Rekolekcje Wielkopostne w dniach od 21-23 marca. Z Sakramentu Pokuty i Pojednania będzie można skorzystać w niedzielę przed i podczas Mszy św. oraz w poniedziałek od 8.30 -10.00 i 16.30- 18.00. Jak zawsze służę w Konfesjonale przed każdą Mszą św.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć: Dawid Słonina wolny zam. Miedźno par. św. Katarzyny i Paulina Chryczyk wolna zam. par. tutejsza zap. II.

Niech błogosławieństwo umacnia nas w czuwaniu wielkopostnym.