Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek święto św. Kazimierza Królewicza.

W czasie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 16.30 i Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.16.00.

W piątki Wielkiego Postu szczególnie pamiętajmy o wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W okresie Wielkiego Postu za odprawienie Drogi Krzyżowej można codziennie uzyskać odpust zupełny.

W tym tygodniu przypada; pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Dziękuję Paniom Mirosławie Lisik i Elżbiecie Kulik za posprzątanie chóru i przygotowanie kościoła na niedzielę.

Bogu niech będą dzięki za ukończenie naszego programu termomodernizacji. Prace trwały od października 2019 roku do chwili obecnej. Mimo różnych przeszkód związanych z panującą epidemią udało się zakończyć to dzieło. Pozostały jeszcze tylko prace pielęgnacyjne i zamknięcie projektu pod względem ostatecznej dokumentacji.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Dawid Słonina wolny zam. Miedźno par. św. Katarzyny i Paulina Chryczyk wolna zam. par. tutejsza zap. I.

Niech błogosławieństwo umacnia nas w modlitwie szczególnie za Kościół misyjny.