Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła, w kościele powszechnym Niedziela Misyjna. W naszej wspólnocie przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Dziękuję ks. prałatowi Stefanowi Rogula za przewodniczenie naszym modlitwom i wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję ( Pocztom Sztandarowym ), wszelkim Grupom Parafialnym, Panu Organiście i Chórowi Parafialnemu za oprawę muzyczną. Służbie Liturgicznej Ołtarza i Dzieciom za oprawę Liturgii Słowa i Wam wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. Szczególnie dzieci i młodzież.

W liturgii tygodnia we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, a we czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.

Dzisiaj z racji Niedzieli Misyjnej ofiarą do puszki umieszczonej na kracie drzwi, możemy wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne.

Dziękuję Paniom; Ilonie Masło, Magdzie Sapińskiej, Lucynie Kozera, Zofii Ferdyn, Halinie Kotuła, które jak zwykle odpowiedziały na prośbę o sprzątanie i przygotowały naszą Świątynie na odpust. W czasie trwania prac tego sprzątania jest naprawdę dużo. Dziękuję Paniom Mirosławie Lisik i Elżbiecie Kulik za posprzątanie chóru. Pani Mieczysławie Romik dziękuję za dekoracje kwiatowe na parafialną Uroczystość. Pani Teresie Holik dziękuję za nową dekorację przy pomniku św. Jana Pawła II.

Zbliża się miesiąc listopad- czas szczególnej pamięci o zmarłych z naszych rodzin. Możemy zgłaszać bliskich zmarłych, których chcemy wspominać w wypominkach octawalnych, półrocznych czy rocznych w kościele przed wybraną Mszą św.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo które dziś otrzymamy Najświętszym Sakramentem umacnia nas na drodze wiary. Ze względu na epidemię nie będziemy przez ucałowanie oddawać czci Relikwiom św. Jadwigi Śląskiej.