Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła rozpoczynająca X Tydzień Wychowania. Otaczamy modlitwą dzieci, młodzież i wychowawców.

W następną niedzielę na Mszy św. o godz.11.00, kolejna grupa dzieci naszej Parafii przystąpi do Sakramentu I Komunii św. Pierwsza spowiedź dla dzieci będzie w sobotę o godz.10.00. Zachęcam do Sakramentu Pokuty i Pojednania również rodziców, rodziców chrzestnych i najbliższe osoby tych dzieci.

Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcam do przyozdobienia naszych krzyży.

We wtorek przypada wspomnienie NMP Bolesnej, w środę wspomnienie świętych Męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa, a w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży.

Niech Boża Łaska wynagradza za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.

Dziękuję Pani Jolancie Wróbel za udekorowanie nowymi kwiatami Groty Matki Bożej, nieustanne opiekowanie się tym miejscem i udekorowanie kwiatami Krzyża misyjnego, a Panu Markowi Wróbel za wykoszenie trawy wokół Plebanii.

Intencje Mszy świętych