Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, w której adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, wypraszając światło Ducha Świętego dla uczniów nauczycieli i katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny. Na Mszę św. o 10.30 zapraszam wszystkich uczniów, poświęcę również tornistry pierwszoklasistów.

W najbliższy czwartek przypada dzień imienin księdza biskupa Grzegorza. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji, wypraszając obfitość Bożych łask dla czcigodnego Solenizanta.

W tym tygodniu przypadają pierwsze; czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam dzieci do rozpoczęcia Nowenny pierwszych piątków m-ca.

Dziękujemy Panu Bogu za wakacyjny wypoczynek i szczęśliwe powroty do rodzinnych domów.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagradza za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Nowożeńcom i Pani Monice Biesek za ofiarowane kwiaty.

Intencje Mszy świętych.