Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Następna to pierwsza miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Od czwartku rozpoczyna się sierpień miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce.

W Liturgii tego tygodnia w Piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, a w Sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.

Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po Mszach św. błogosławię kierowców i pojazdy mechaniczne.
Również dzisiaj dzień swoich Imienin przeżywa Pani Katechetka Anna Dydak. Modlitwą pragniemy wspierać wszystkie życzenia Solenizantki.

W okresie wakacyjnego wypoczynku poświęcajmy więcej czasu na modlitwę i lekturę Pisma Świętego.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagradza za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za posprzątanie kościoła na Niedzielę.

Intencje Mszy św.