Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła i jednocześnie trzecia miesiąca. Na Ołtarzu prezentuję pozłocony kielich i nową patenę jako dar I Grupy dzieci pierwszokomunijnych z 28 czerwca.

W Liturgii w tym tygodniu przypadają w Środę święto św. Marii Magdaleny, w Czwartek święto św. Brygidy-Patronki Europy, w Piątek wspomnienie św. Kingi, w Sobotę święto św. Jakuba Apostoła.

W następną Niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po Mszach św. będę błogosławił kierowców i pojazdy mechaniczne.

W okresie wakacyjnego wypoczynku poświęcajmy więcej czasu na modlitwę i lekturę Pisma Świętego.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagradza za wszelkie ofiary na potrzeby parafii, składane na tacę i przekazywane na konto parafialne.

Dziękuję Rodzicom dzieci II Grupy Komunijnej za posprzątanie otoczenia kościoła i przygotowanie i udekorowanie kościoła na Niedzielę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Damian Mateusz Cieśla-wolny, zam.Bobrowniki, par.św. Wawrzyńca i Izabela Agnieszka Będkowska-wolna, zam. par. tutejsza, zap.III.

Intencje Mszy św.