Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W dzisiejszą Niedzielę przypada Jubileusz 50-lecia Sakramentu Święceń, księdza biskupa Piotra Skucha. Pamiętajmy w naszych modlitwach o czcigodnym Jubilacie.

W czwartek Octawa Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Pamiętajmy również w tym dniu o modlitwie za Biskupa Grzegorza w 27r. Sakramentu Święceń.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwie czerwcowym przed Mszą św. popołudniową.

W Liturgii Kościoła w środę Uroczystość św. Alberta Chmielewskiego głównego Patrona naszej Diecezji, a w piątek Uroczystość NSPJ.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagradza za przekazywane ofiary na potrzeby Parafii. Następna Niedziela będzie trzecią miesiąca.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę. Dziękuję Paniom, które przez cały rok ofiarowują kwiaty do naszej Świątyni i Paniom Małgorzacie Kępka i Annie Hetmańczyk za ofiarowane kwiaty na Boże Ciało.

Intencje Mszy św.