Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa i radości świętowania setnej rocznicy urodzin świętego Jana Pawła II. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim Radnym, którzy przez oddany głos na Tak dla budowy Hali Widowiskowo-Sportowej zrobili piękny Prezent na 100 rocznicę urodzin naszego Papieża, dla którego jak wiemy sport był bardzo ważny. Przez wstawiennictwo św. Papieża wypraszajmy wiele łask wzajemnie dla naszych rodzin, społeczności lokalnej i całej Ojczyzny.

Przez kolejne trzy dni, szczególnie wypraszajmy w modlitwie błogosławieństwo w pracy na roli i dobre urodzaje.

W piątek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W maju – maryjnym miesiącu, zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwie do NMP przed Mszą św. popołudniową.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Wg najnowszych zaleceń w naszej Świątyni, oprócz Służby Liturgicznej Ołtarza, może uczestniczyć w Liturgii 64 wiernych.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagrodzi za przekazywane ofiary na potrzeby Parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Intencje Mszy św.

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał. ALLELUJA !!!
Święty Janie Pawle II módl się za nami. Amen.