Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy w liturgii okres pasyjny szczególnego rozważania męki i śmierci Chrystusa.

Za tydzień Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Wspominając uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy błogosławię gałązki palmowe.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą Niedzielę po Mszy św. o g.16.00. Szczególnie modlimy się o ustanie epidemii.

W tym tygodniu przypada pierwsze czwartek, piątek i sobota m-ca.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po wcześniejszym zgłoszeniu.

Ponieważ w tych tygodniach, ze względu na zaistniałą sytuację, nie uczestniczymy w Liturgii Mszy świętych, a zobowiązania Parafia ciągle musi regulować proszę o przekazywanie ofiar choćby najmniejszych na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010.

Z serca dziękuję i niech Bóg wynagrodzi za przekazywane ofiary.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy Św.