Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Chrystus, który Prawdziwie Zmartwychwstał hojnie udziela wszystkim Swoich darów Pokoju i Miłości i prowadzi w Nadziei nas do zwycięskiego wolnego od wszelkich lęków poranka. Msze św. dzisiaj o 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00.

Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę.

W piątek, ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje post.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po wcześniejszym zgłoszeniu.

Bardzo z serca dziękuję za przekazywane ofiary choćby najmniejsze na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010. Niech Bóg Wam Swoją Łaską wynagrodzi.

Dziękuję Panim: Zofii Ferdyn, Halinie Kotuła, Magdzie Sapińskiej i Mieczysławie Romik za posprzątanie kościóła na Święta. Dziękuję Pani Teresie Holik za porządek i kwiaty przy Figurze Papieża, a Pani Joli Wróbel za porządek i kwiaty przy Grocie MB. Dziękuję Panu Arkadiuszowi Zięba za zorganizowanie pomocy w posprzątaniu placu wokół kościoła i wjazdu na plebanię po pracach związanych z 14-oma odwiertami do pompy ciepła. Dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza za przygotowanie Grobu Pańskiego i całą asystę w czasie Triduum Paschalnego.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.