Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym o 08.00, 10.30, 16.00. Rozpoczynamy miesiąc listopad – czas szczególnej pamięci o zmarłych. Ze względu na pandemię nie ma Mszy św. na Cmentarzu a odpusty zupełne dla wiernych zmarłych można uzyskać przez cały listopad. Na kracie kościoła ofiarą do puszki możemy wesprzeć Seminarium Duchowne.

Przez całą oktawę w Modlitwie Różańcowej, przed Mszą św. wspominamy naszych zmarłych przy zapalonym Paschale na znak zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad śmiercią i Szatanem.

Pani Annie i grupie dzieci, które uczęszczały na Nabożeństwo Różańcowe dziękuję za przewodniczenie naszej modlitwie i mam nadzieję że upominki podobały się.

Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. To czas szczególnej modlitwy do Boga, by zmarli mieli udział w Chrystusowym zwycięstwie nad śmiercią.

W liturgii tygodnia w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza biskupa, oraz przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Dziękuję Panu Arkadiuszowi Ziemba za użyczenie koparko-ładowarki do posprzątania gruzu, a Panu Wojciechowi Zaparty za użyczenie transportu do wywiezienia gruzu i przywiezienia brakującej kostki brukowej, za którą również dziękuję Panu Arkadiuszowi Ziemba. Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Możemy jeszcze zgłaszać bliskich zmarłych, których chcemy wspominać w wypominkach oktawalnych, czy rocznych w kościele przed wybraną Mszą św.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo umacnia nas na drodze wiary w świętych obcowanie, ciała zmartwychwstanie i życie wieczne.