Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy i jednocześnie pierwsza Niedziela miesiąca, gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Z wiadomych przeszkód dużych zgromadzeń i niemożliwości Procesji wokół Kościoła ze względu na brak chodnika przez prace ziemne, po każdej Mszy św. uczcimy Jezusa Adoracją i hymnem Ciebie Boga Wysławiamy…

Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwie czerwcowym przed Mszą św. popołudniową.

W przyszłą Niedzielę Jubileusz 50-lecia Sakramentu Święceń, obchodzi ksiądz biskup Piotr Skucha. Pamiętajmy w naszych modlitwach o czcigodnym Jubilacie.

Jutro w Liturgii Kościoła wspomnienie św. Jadwigi Królowej a w sobotę wspomnienie św. Antoniego z Padwy.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Holik Krzysztof wolny zam. par. tutejsza i Papała Katarzyna wolna zam. Dziećkowice par. p/w Wszystkich Świętych w Mysłowicach – Dziećkowicach. Zap. III.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między Nupturientami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Kancelarię parafialną.

Niech Bóg Swoją Łaską wynagradza za przekazywane ofiary na potrzeby Parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę. P. Teresie Holik za pielęgnację pomnika św. JP II, a Paniom Urszuli Pawełczyk, Magdzie Sapińskiej i Lucynie Kozera, za prace przy roślinkach wokół K-ła.