Dzisiaj ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Oddajemy swoje życie i losy świata Panu Jezusowi. Dzisiaj również odbiera cześć św. Cecylia patronka śpiewu i muzyki kościelnej. Modlitwą otaczamy Pana Wojciecha naszego organistę, Chór Parafialny i Wszystkich, którzy śpiewem ubogacają Liturgię Kościoła.

Przyszła niedziela jest pierwszą Adwentu rozpoczynającą kolejny rok liturgiczny. Wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom będą do nabycia świece wigilijne małe i duże.

W liturgii tygodnia przeżywamy wspomnienie obowiązkowe; we wtorek św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za posprzątanie i przygotowanie kościoła na niedzielę.

Na ręce Pani Honoraty Ziemba już dziękuję wszystkim Paniom, które zechcą roznieść do naszych rodzin poświęcone Opłatki na Stół Wigilijny. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii i złożyć w modlitwie, szczególnie w tym trudnym czasie „Bóg zapłać’’ za wszelkie dobro.

W Zakrystii są już do nabycia Kalendarze na 2021 rok.

Intencje Mszy świętych

Niech błogosławieństwo umacnia nas na drodze wiary w świętych obcowanie i życie wieczne.