Dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie powołania zakonne. Ofiarą do puszki możemy wesprzeć żeńskie zakony klauzurowe. Kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd.

Dziękuję Wszystkim, które Paniom posprzątały i przygotowały Kościół na Niedzielę, i dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza, którzy pomogli rozebrać Szopkę i dekorację świąteczną.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Zachęcam do spowiedzi szczególnie dzieci, które odprawiają Nowennę pierwszych piątków.

W środę jest liturgiczne wspomnienie św. Agaty, a w czwartek św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Parafian, którzy otworzyli swe domy i mieszkania w czasie Wizyty Pasterskiej za życzliwość, wspólną modlitwę i troskę o naszą Wspólnotę Parafialną.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.