Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare ( Radujcie się ). Kościół cieszy się z obfitości dóbr nadprzyrodzonych i łask płynących z sakramentów chrztu i Eucharystii.

Ponieważ w tych tygodniach, ze względu na zaistniałą sytuację, nie uczestniczymy w Liturgii Mszy świętych, a zobowiązania Parafia ciągle musi regulować proszę o przekazywanie ofiar choćby najmniejszych na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010.

W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia.

W sobotę przypada rocznica święceń biskupich księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Ogarnijmy modlitwą czcigodnego Jubilata.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą Niedzielę po Mszy św. o g. 16.00. Szczególnie modlimy się o ustanie epidemii.

Zachęcam do praktyki Jałmużny Wielkopostnej. Są również do zakupienia, wspierając Caritas, Paschaliki na Wigilię Paschalną.

Ze względu na zaistniałą sytuację odwołujemy Parafialne Rekolekcje, natomiast będą sprawowane w poniedziałek i wtorek Msze święte o godz. 9.00 i 18.00. Również będzie możliwość spowiedzi jutro od 8.30-9.00 i od 17.00-18.00.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.