Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna i jednocześnie pierwsza miesiąca, gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dzisiaj przypada 229 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny.

Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Jutro Liturgia wspomina św. Floriana-patrona strażaków. Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji naszych Strażaków i ich Rodzin dziś o godz. 16.00.

W piątek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika- głównego patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Rozpoczęliśmy maryjny miesiąc Maj. Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwie do NMP przed Mszą św. popołudniową.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Bardzo z serca dziękuję za przekazywane ofiary choćby najmniejsze na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010. Niech Bóg Swoją Łaską wynagrodzi.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Dziękuję naszej Pani Sołtys- Paulinie, która na żywo przekazywała modlitwę podczas Niedzielnej czy Świątecznej Eucharystii z naszego parafialnego Kościoła. Transmisje Mszy Św. są dostępne na Facebook’u: kliknij tutaj.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy uczestniczyli w naszej modlitwie.

Intencje Mszy św.

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał. ALLELUJA !!!