Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do domowej lektury Pisma Świętego.

W następną niedzielę 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie powołania zakonne. Ofiarą do puszki możemy wesprzeć żeńskie zakony klauzurowe. Kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd.

We wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w piątek wspomnienie św. Jana Bosko.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę, i dziękuję wszystkim Panom, którzy w środę pomogli rozładować konwektory do ocieplania naszego Kościoła, a niektóre ważą ponad 160 kg. Montaż tych urządzeń w przygotowanych ocieplonych tunelach rozpocznie się w najbliższy wtorek.

W sobotę zapraszam Panie na godz. 10:00 do sprzątania Kościoła.

Dzisiaj wszyscy mamy zaproszenie na wspólne kolędowanie do Sołtysówki naszego Domu Kultury na godz. 17:00.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.

Plan kolędy.