Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Następna Niedziela to pierwsza miesiąca, gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Szczególnie w tym tygodniu zapraszam do rodzinnego czytania Pisma świętego.

W środę czcimy św. Katarzynę Sieneńską – patronkę Europy.

W piątek rozpoczynamy maryjny miesiąc Maj. W tym miesiącu nabożeństwo do NMP przed Mszą popołudniową.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota m-ca.

W sobotę 2 maja czcimy Uroczystością NMP Królową Polski. Porządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę. To dzień modlitw za wszystkich rodaków.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po wcześniejszym zgłoszeniu.

Bardzo z serca dziękuję za przekazywane ofiary choćby najmniejsze na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010. Niech Bóg Swoją Łaską wynagrodzi.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Panu Wojciechowi naszemu Organiście z racji Uroczystości św. Wojciecha, którego czciliśmy we czwartek, składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, obfitości Bożej łaski, spełniania wszelkich marzeń i niech św. Wojciech i św. Cecylia wspierają w każdym dniu.

Dziękuję naszej Pani Sołtys – Paulinie, która na żywo przekazuje modlitwę podczas Niedzielnej Eucharystii, z naszego parafialnego Kościoła.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, uczestniczących w naszej modlitwie.

Intencje Mszy św.

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał. ALLELUJA !!!