Wczoraj w godzinach południowych zmarł ks. kan. Włodzimierz Torbus. Msza św. w Będzinie będzie we wtorek o godz.15.00. W naszej Parafii będzie czuwanie modlitewne również we wtorek od 18.00 do 21.00 i następnie w środę od 10.00 do 11.45.
O godz.12.00 Msza św. której przewodniczył będzie J.E.Ks.Bp Grzegorz Kaszak.
Po modlitwie + ks. Włodzimierz zostanie przewieziony na cmentarz do Kozigłówek gdzie spocznie jak życzył sobie i przekazał w testamencie przy swoich rodzicach. ( Chętni na wyjazd proszę o zgłoszenie.)

Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Dzień modlitwy i solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy św. Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Ofiarą do puszki możemy wesprzeć dzieła Misyjne K-ła. W dniu dzisiejszym naszą modlitwą ogarniamy wszystkie Niewiasty.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Bóg zapłać za każdą ofiarę wspierającą nasze zobowiązania dotyczące termomodernizacji.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą Niedzielę po Mszy św. o g.16.00.

Zachęcam do praktyki Jałmużny Wielkopostnej. Dla chętnych są do odebrania w zakrystii puszki, które zwracamy z naszą ofiarą dla ubogich po okresie Wielkiego Postu w Niedzielę Miłosierdzia. Są również do zakupienia w cenie 5 zł. wspierając Caritas, Paschaliki na Wigilię Paschalną.

Już dzisiaj zapraszam na Parafialne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 22-24 marca. Dzień Spowiedzi to Poniedziałek 23 marca.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.