Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna-Miłosierdzia Bożego. Przy każdej Mszy św. odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zmartwychwstały Chrystus hojnie udziela wszystkim Swojej łaski ze skarbca Miłosierdzia. Bądźmy za te dary wdzięczni.

Od jutra zgodnie z ostatnim rozporządzeniem Pana Premiera, (w przeliczeniu na powierzchnię), w naszym kościele może uczestniczyć we Mszy św. 41 osób.

Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Modlitwą i darem wspieramy potrzebujących i dzieła Caritas.

W czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski a w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.

Za tydzień III Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

Codziennie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po wcześniejszym zgłoszeniu.

Bardzo z serca dziękuję za przekazywane ofiary choćby najmniejsze na konto parafialne: 69 8438 0001 0020 8190 2000 0010. Niech Bóg Wam Swoją Łaską wynagrodzi.

Dziękuję naszej Pani Sołtys – Paulinie, która na żywo przekazuje modlitwę podczas Niedzielnej Eucharystii, z naszego parafialnego Kościoła.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, uczestniczących w naszej modlitwie, życząc wytrwałości i mocy Zmartwychwstałego.

Intencje Mszy św.

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał. ALLELUJA!!!