Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Jest to pierwsza Niedziela m-ca, po Mszy św. o godz. 08.00 będziemy adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszam na Koncert Poetycko-Pastorałkowo-Kolędowy, po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na Noworoczny Koncert Szkolnej Orkiestry Dętej „Allegretto”.

Jutro 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego- Światowy Dzień Misyjny Dzieci. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy. Po Mszy św. będziemy mogli zabrać do domów zestawy z kadzidłem mirrą i kredą. Taca z Uroczystości jest przeznaczona na Fundusz Misyjny.

Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. Uwielbiamy Boga za Sakrament, który sprawia że staliśmy się Dziećmi Bożymi.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.

Plan kolędy.