Dzisiaj II niedziela Adwentu i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dzisiaj w liturgii odbiera cześć szczególny święty a jest nim św. Mikołaj. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o Kościele na Wschodzie.

Wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom są do nabycia świece wigilijne małe i duże. Jest możliwość zakupienia filmu z pogrzebu + ks.kan.Włodzimierza Torbus, ale jest potrzebna lista kto jest chętny. Zapisać można się u Pani Anny Dydak lub w Zakrystii.

W liturgii tygodnia przeżywamy we wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W tym tygodniu zostaną zakończone prace na trzeciej ścianie naszego kościoła.

Dziękuję Paniom; Ilonie Masło, Halinie Kotuła, Lucynie Kozera, Zofii Ferdyn, i Mieczysławie Romik za posprzątanie i przygotowanie kościoła na niedzielę.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy roznoszą do naszych rodzin poświęcone Opłatki na Stół Wigilijny. Gdyby ktoś był nieobecny w tym czasie może zaopatrzyć się w Opłatki w Zakrystii.

Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane szczególnie w tym trudnym czasie na potrzeby Parafii. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi za wszelkie dobro.

W Zakrystii są również do nabycia, o różnej tematyce, Kalendarze na 2021 rok.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Krzysztof Edmund Bloch i Paulina Monika Król zamieszkali parafia tutejsza. Zap. I.

Niech błogosławieństwo umacnia nas na adwentowych drogach.