Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.

W piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą Niedzielę po Mszy św. o g.16.00.

Zachęcam do praktyki Jałmużny Wielkopostnej. Dla chętnych są do odebrania w zakrystii puszki, które zwracamy z naszą ofiarą dla ubogich po okresie Wielkiego Postu w Niedzielę Miłosierdzia. Są również do zakupienia w cenie 5 zł. wspierając Caritas Paschaliki na Wigilię Paschalną.

Już dzisiaj zapraszam na Parafialne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 22-24 marca. Dzień Spowiedzi to Poniedziałek 23 marca.

Dziękuję Pani Teresie Holik za nieustanne pielęgnowanie pomnika św. Jana Pawła II. Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.