Dzisiaj XXXII Niedziela zwykła. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarą do puszki możemy wspomóc Kościół Prześladowany.

W następną niedzielę po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Jutro 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

Jest możliwość zakupienia Kalendarza na 2020 rok. Na obecną chwilę jest jeszcze 7 wzorów.

Panie należące do KGW, czy Róż Różańcowych, korzystając jeszcze z dobrej pogody i dłuższego dnia, roznoszą poświęcone przeze mnie, Opłatki na Stół Wigilijny. Ofiary jakie złożymy będą przeznaczone na zmodernizowaną automatykę naszych dzwonów, jakiej dokonano po 25 latach użytkowania i dwóch poważnych naprawach w ostatnim roku. Również w ramach tej ofiary pamiętać musimy o Panu Organiście, który codziennie przez cały rok służy, abyśmy jak najlepiej mogli przeżywać Liturgię Mszy św. i wszystkich Nabożeństw.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Możemy jeszcze zgłaszać naszych zmarłych w wypominkach rocznych.

Intencje Mszy św.