Dzisiaj XXXI Niedziela zwykła i jednocześnie pierwsza m-ca, gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Przez całą Octawę Uroczystości Wszystkich Świętych wspominamy naszych zmarłych w modlitwie różańcowej.

Dziękuję Rodzinom; Monice i Jackowi Nowickim, Joli i Michałowi Ferdyn oraz Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przygotowywanie rozważań i prowadzenie Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od kwietnia do października.

W sobotę święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej-Matki Kościołów świata.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Jest możliwość zakupienia Kalendarzy na 2020 rok. P. Grażyna i Robert przygotowali Kalendarz dzieci misji, którą nawiedzili i możemy go nabyć wspierając tę konkretną wspólnotę misyjną.

Możemy jeszcze zgłaszać naszych zmarłych w wypominkach rocznych.

Intencje Mszy św.