Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła i jednocześnie trzecia miesiąca. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

W środę Święto św. Stanisława Kostki-Patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. o godz.17.00. Natomiast w sobotę przypada Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o przyozdobieniu przydrożnych krzyży.

Zapraszamy panie i panów do Chóru parafialnego na środę po Mszy św. oraz młodzież i dzieci do Scholi na sobotę po Mszy św.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30. Chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przewodniczenie minionej Adoracji. Oni również w następną Niedzielę podzielą się z nami doświadczeniem z podróży misyjnej.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję P. Markowi Wróbel za wykoszenie trawy wokół Kościoła. Dziękuję Paniom, które pielęgnują ozdobne roślinki i kwiaty wokół Kościoła.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Bardzo proszę Rodziców o zapisywanie swoich dzieci, które w najbliższym roku będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św. Na obecną chwilę zapisanych jest 12 dzieci. Po skompletowaniu listy ogłoszę I spotkanie dla całej grupy.

Dobiegają końca procedury urzędowe związane z naszą termomodernizacją. Mam taką nadzieję, że niebawem podzielę się dobrymi wiadomościami.

Intencje Mszy Św.