Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła, która wieńczy Tydzień Wychowania.

W piątek Liturgia Kościoła wspomina św. Jana Chryzostoma Biskupa i Męczennika . Natomiast w sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża św. Pamiętajmy o przyozdobieniu przydrożnych krzyży.

Zapraszamy panie i panów do Chóru parafialnego oraz młodzież i dzieci do Scholi.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30. Chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Monice i Jackowi Nowickim za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję P. Urszuli Pawełczyk wraz z Jej Synem za prace pielęgnacyjne żywopłotu przy Kościele. Dziękuję P. Pawłowi Kalinowskiemu za odnowienie ławeczki przy Grocie Matki Bożej.

Jak każdego roku 14 września nasza Diecezja pielgrzymuje do Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt autokaru plus ubezpieczenie 40zł. Godz. wyjazdu 5.45. W drodze powrotnej nawiedzenie Wadowic.

Bardzo proszę Rodziców o zapisywanie swoich dzieci, które w najbliższym roku będą przygotowywać się do przyjęcia I Komunii św.

Intencje Mszy Św.