Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła i jednocześnie pierwsza m-ca. Po każdej Mszy św.adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dzisiaj 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlitwą ogarniamy poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny i wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z Dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami rozpoczynających nowy rok szkolny. Uczniom I klas, po Mszy świętej o godz.10.30, poświęcę tornistry i przybory szkolne.

We wtorek 3 września przypada dzień Imienin Ks.Bpa Grzegorza. Pamiętajmy o modlitwach w int. Pasterza naszego Kościoła.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dzieci po I Komunii św. rozpoczynają Nowennę I Piątków. Spowiedź od godz.16.00.

W piątek 6 września zapraszamy mieszkańców na 794 urodziny Rogoźnika połączone z piknikiem szkolnym. Miejsce spotkania Plac Strażacki w Rogożniku godz.17.00.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję Paniom; Stanisławie Jareckiej, Lucynie Kozera, Magdzie Sapińskiej i Krystynie Kłys za prace porządkowe wokół Kościoła.

Jak każdego roku 14 września nasza Diecezja pielgrzymuje do Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt autokaru plus ubezpieczenie 40zł. Godz. wyjazdu 5.45. W drodze powrotnej nawiedzenie Wadowic. Zapisy do 8 września.

Intencje Mszy Św.