Dzisiaj XX Niedziela Zwykła i jednocześnie trzecia miesiąca. Bóg zapłać za szelki ofiary składane na potrzeby Parafii.

W tym tygodniu w piątek z Będzina wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję Paniom, które nieustannie ofiarowują kwiaty do Kościoła. Dziękuję Paniom Lucynie Kozera i Krystynie Kłys za prace porządkowe wokół Kościoła.

Zachęcam do podjęcia trudu pieszego pielgrzymowania do Sanktuarium Czarnej Madonny na Jasnej Górze.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę czy lekturę Pisma Świętego.

Dziękuję wszystkim, którzy swoją obecnością odpowiedzieli na zaproszenie na Sołeckie pieczonki przy biesiadnej nutce.

Dzisiaj w Amfiteatrze o godz.15.00 Ks. Bp. Grzegorz Kaszak będzie przewodniczył Uroczystej Eucharystii Dożynkowej, na którą serdecznie zapraszam wszystkich Parafian. Z tej racji nie będzie sprawowanej w Kościele Mszy św. o godz.16.00.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

• Marcin Kapuścik wolny zam. par. tyt. i Alicja Michnik wolna zam. Wojkowice par. Wniebowzięcia NMP zap.II.

Intencje Mszy Św.