Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła.
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Grup Parafialnych i Całej Wspólnoty Parafialnej za modlitwę, kwiaty i życzenia i wszelkie upominki jakie otrzymałem z racji moich imienin.
W następną Niedzielę po każdej Mszy św. będziemy Adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W tym tygodniu we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Dziewicy Męczennicy- Patronki Europy, w sobotę święto św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do podjęcia trudu pieszego pielgrzymowania do Sanktuarium Czarnej Madonny na Jasnej Górze z naszego Dekanatu Sączowskiego w dniach 23-25 sierpnia. Zapisy wraz z wpłatą na pakiet Pielgrzyma 50 zł do 18 sierpnia.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę czy lekturę Pisma Świętego.

17 sierpnia od godz.19.00 zapraszamy mieszkańców na Sołeckie pieczonki przy biesiadnej nutce. Miejsce spotkania przy Kościele.
Natomiast 18 sierpnia w Amfiteatrze o godz.15.00 Ks. Bp. Grzegorz Kaszak będzie przewodniczył Uroczystej Eucharystii Dożynkowej, na którą serdecznie zapraszam wszystkich Parafian. Z tej racji nie będzie sprawowanej w Kościele Mszy św. o godz.16.00.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.