Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Z racji św. Krzysztofa po każdej Mszy św. błogosławię kierowców i ich pojazdy.

W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Marty, w środę św. Ignacego z Loyoli, we czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego. Od czwartku rozpoczyna się sierpień-miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję P. Markowi Wróbel za wykoszenie trawników. Dziękuję Nowożeńcom Michalinie i Tomaszowi za kwiaty.

Zachęcam do podjęcia trudu pieszego pielgrzymowania do Sanktuarium Czarnej Madonny na Jasnej Górze z naszego Dekanatu Sączowskiego w dniach 23-25 sierpnia. Zapisy wraz z wpłatą na pakiet Pielgrzyma 50 zł do 18 sierpnia.

W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę czy lekturę Pisma Świętego.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Łukasz Bartłomiej Bańbura wolny zam. parafia tutejsza i Patrycja Szerląg wolna zam. Warzyce parafia św. Bartłomieja zap. III.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.