Dzisiaj XV Niedziela Zwykła i jednocześnie trzecia miesiąca. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

W tym tygodniu we wtorek przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Joli i Michałowi Ferdyn, za przewodniczenie ostatniej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję P. Jackowi Nowakowskiemu i Jego synom Mateuszowi i Wojciechowi za zdemontowanie znajdujących się w różnym stanie technicznym podławkowych grzejników. Zostały one zdeponowane w piwnicy Kościoła.

Za tydzień na Mszy św.o godz.10.30 wypraszamy obfitość łask dla Pani Katechetki Anny z racji zbliżającego się dnia imienin.

Zachęcam do podjęcia trudu pieszego pielgrzymowania do Sanktuarium Czarnej Madonny na Jasnej Górze. Szczegóły na plakatach.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę-lekturę Pisma Świętego.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.